Producenci

Radiotelefon Motorola PMR446 XT660d cyfrowo-analogowy

Dostępność: SPYTAJ O CENĘ
Cena: 0,00 zł 0.00
bez kosztów dostawy
Cena netto: 0,00 zł
bez kosztów dostawy
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Motorola
Kod produktu: XT660D-1

Opis

Radiotelefony z serii XT600d to idealne rozwiązanie dla organizacji, które rozumieją, że natychmiastowa komunikacja pozwala uzyskać przewagę nad konkurencją. Stworzone do szybkiego działania radiotelefony XT600d oferują szereg funkcji, które umożliwiają zespołom komunikację i wydajną pracę.

Możliwość wykonania połączenia do jednej osoby, do grupy lub od razu do całej organizacji. Łatwy sposób na usprawnienie komunikacji dzięki ulepszonej łączności cyfrowej. Możliwość zdalnego monitorowania radiotelefonów, wysyłania sygnałów wywołania, a nawet wyłączania urządzeń, jeśli zostaną zgubione. Zdalne zarządzanie wszystko ułatwia. Radiotelefony z serii XT600d są również wyposażone w pełną klawiaturę do wysyłania wiadomości tekstowych oraz oferują możliwość nagrywania i odtwarzania rozmów. Krystalicznie czysty, cyfrowy dźwięk zapewnia niezawodną łączność.

Target Your Conversations

Rozmowa z właściwymi osobami
Niezależnie od tego, czy pracownicy znajdują się w magazynie, hali produkcyjnej, czy w biurze, można prowadzić rozmowy z pojedynczymi osobami lub z całymi grupami

Monitor and Manage Personnel

Monitorowanie pracowników i zarządzanie nimi
Monitorowanie zdalnych pracowników jest bardzo ważne. Pomaga zapewnić im bezpieczeństwo i zadbać o ich skuteczność. Radiotelefony z serii XT600d oferują funkcje potrzebne do zdalnego zarządzania. Można aktywować mikrofon oraz przekaźnik docelowego radiotelefonu w celu sprawdzenia stanu pracownika. Można również zdalnie wyłączyć zgubiony lub skradziony radiotelefon. Jeśli radiotelefon zostanie odnaleziony, można go ponownie włączyć, aby znów z niego korzystać.

Better With Text

Lepsza obsługa wiadomości
Dzięki obsłudze do 128 znaków w jednej wiadomości użytkownicy mają wystarczająco dużo miejsca na przekazanie istotnych kwestii. Trzeba szybko odpowiedzieć? Do wyboru jest 50 wiadomości, które można wcześniej zaprogramować, takich jak „nie mogę teraz rozmawiać” lub „wiadomość odebrana”.

Capture Conversations


Rejestrowanie rozmów
Możliwość rejestrowania rozmów jest użyteczna z różnych względów, od szkoleń po kontrole audytowe. Właśnie dlatego radiotelefony z serii XT600d oferują możliwość rejestrowania i odtwarzania dźwięku.

Loud and Clear Audio

Głośny i czysty dźwięk
Głośne otoczenie nie jest wymówką dla słabej łączności. Dzięki wyjściu audio o mocy 1,5 W radiotelefony z serii XT600d gwarantują, że dźwięk podczas rozmów jest głośny i czysty — nawet na większym obszarze.

Works With Others

Łączy się z innymi urządzeniami
Radiotelefonów z serii XT600d można używać w trybie analogowym z innymi porównywalnymi radiotelefonami PMR446, więc nie ma potrzeby jednoczesnego modernizowania wszystkich radiotelefonów.

Information at a Glance

Natychmiastowy dostęp do informacji
Nowe wiadomości SMS, listę kontaktów, identyfikator rozmówcy, stopień naładowania baterii i siłę sygnału można przeglądać na bardzo jasnym wyświetlaczu LCD.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl