Reklama na telebimie

Pragniemy przedstawić i zaproponować nowoczesną formę reklamy.

 Przeprowadzone na całym świecie badania udowadniają, że reklamę na billboardzie statycznym zapamiętuje tylko ok. 13% osób, które tę reklamę widziały. Pozostałe 87% osób, nie jest w stanie odtworzyć zawartych treści. Skuteczność wyświetlania dynamicznych reklam na telebimie jest bardzo wysoka i dochodzi do poziomu 90%

Do tradycyjnych drukowanych treści prezentowanych na billboardach ludzie są już przyzwyczajeni i nie zwracają na nie uwagi. Często zdarzają się także poobrywane reklamy, trzepoczące na wietrze, co skutkuje odwrotnym rezultatem niż zamierzony.

 Reklama na telebimie zdecydowanie poprawia rozpoznawalność marki, a także skutecznie stymuluje  wzrost sprzedaży reklamowanego produktu, usługi..

 Lokalizacja naszego ekranu jest niezwykle atrakcyjna.

Ekran jest umieszczony na budynku przy ulicy Sandomierskiej 39c.

Dynamiczny przekaz wykorzystujący ruch, światło oraz barwy przyciąga uwagę odbiorców zapewniając skuteczny odbiór reklamy.

 Wszystkie wyżej wymienione  walory czynią naszą lokalizację najlepszą w mieście!

Porównanie efektywności nośników reklamowych:

  • Reklama na bilbordzie – na 1000 losowych osób na bilbord zwróci uwagę ok. 30 osób, zapamięta ja ok. 1 – 2 osób
  • Reklama na samochodzie – na 1000 losowych osób na samochód reklamowy zwróci uwagę ok. 120 osób, zapamięta ok. 10 – 15 osób
  • Reklama na telebimie – na 1000 losowych osób na sekwencje ruchowe zwróci uwagę ok. 850 osób, zapamięta ok. 350 – 400 osób.

Lokalizacja

Nasz telebim zlokalizowany jest w jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w Kielcach (ok. 80 000 osób dziennie), przy skrzyżowaniu ulic wylotowych w kierunkachh: Warszawa, Łódź, Lublin, Tarnów, Kraków z zatrzymaniem ruchu światłami. Ulica prowadzi do głównych galerii handlowych w mieście. Jego powierzchnia reklamowa to 28m kw. (7x4m).

Częstotliwość emisji

Prezentacja materiału reklamowego (spot trwający 15 s.) odbywa się minimum raz na 6 minut, co daje łączną ilość minimum 160 emisji w godzinach od 6:00 do 22:00. Częstotliwość wyświetlania spotów w ciągu dnia emisyjnego może niekiedy znacznie się zwiększyć, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Harmonogram emisji spotów można odpowiednio dopasować do potrzeb klienta. Standardowy łączny blok reklamowy trwa 6 min. (przy pełnym obłożeniu telebimu obejmuje dwadzieścia cztery spoty po 15 sek.)

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl